روز خبرنگار را به شما برادران (منظور نماینده خامنه ای در کیهان و قاضی مرتضوی) دلسوز تبریک می‌گویم. خوشبختانه، به اهدافی که می‌خواستید رسیدید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

پیروز شدید یا شکست خوردید؟

محمدجواد روح
.
پایگاه‌های دشمن سال‌هاست تخریب شده. بقایای آن هم، در داخل کشور حرفی برای گفتن ندارند و صدایشان شنیده نمی‌شود. آن بخشی هم که ذات خود را نشان دادند و به رسانه‌های بیگانه پیوستند، حقانیت شما را اثبات کردند.
فقط یک سوال برایم باقی است و آن اینکه چرا هنوز همفکران و حامیان شما در نمازهای جمعه و نهادها و مجلس جدید و… از لشکر رسانه‌ای دشمن نگران و هراسان‌اند؟
لشکری که ظاهرا برخلاف آن پایگاه‌های دهه هفتاد، دفتر و دستک‌ اشان پیدا نیست؛ همچون، لشکر اجنه ناپیدا هستند.
درست است. شما با آنان که در دهه هفتاد تاریکخانه اشباح را برملا کردند، جنگیدید و پیروز شدید. یکی سند می‌ساخت و آن دیگر، حکم می‌پرداخت.
چنین بود که همه چراغ‌ها را ابتدا تک‌تک و سپس، فله‌ای خاموش کردید؛ اما چه می‌توان کرد، وقتی کوکب‌های هدایت هر لحظه از گوشه‌ای برون می‌آیند و بر تاریکخانه‌ها نور می‌افشانند؟
حیف از ستاره‌های درخشانی چون شما که مدت‌هاست در پستوها سوسو می‌زنید؛ حتی اگر همچنان نام‌تان با کیهان، قرین باشد..
منبع: فیسبوک عیسی سحرخیز

*مقالات و دیدگاه های مندرج در سایت شورای مدیریت گذار نظر نویسندگان آن است. شورای مدیریت گذار دیدگاه ها و مواضع خود را از طریق اعلامیه ها و اسناد خود منتشر می کند.

بیشتر بخوانید: تریبون آزاد شورای مدیریت گذار
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

«مقالات و دیدگاه های مندرج در سایت شورای مدیریت گذار نظر نویسندگان آن است. شورای مدیریت گذار دیدگاه ها و مواضع خود را از طریق اعلامیه ها و اسناد خود منتشر می کند.»