نازنین محمدنژاد، فعال سابق دانشجویی، بیش از یک ماه است که در یک سلول انفرادی نگهداری می شود

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

با گذشت بیش از یک ماه، نازنین محمدنژاد، دانشجوی کارشناسی رشته زبان روسی دانشگاه علامه طباطبایی و فعال سابق دانشجویی کماکان در یکی از سلول های انفرادی بازداشتگاه اطلاعات سپاه موسوم به بند ۲ الف زندان اوین نگهداری می شود.

الهام محمدنژاد ، خواهر نازنین محمدنژاد، امروز جمعه ۱۹ دیماه ۹۹، با انتشار ویدئویی می‌گوید علیرغم پیگیری‌های مکرر، خانواده او نه تنها امکان ملاقات با نازنین را نداشته‌اند بلکه پاسخی در رابطه با دلایل بازداشت فرزندشان نیز به آنها داده نشده است. به گفته او، نازنین محمدنژاد تاکنون از حق داشتن وکیل نیز محروم بوده است.

نازنین محمدنژاد، متولد ۶۷، اهل ماهشهر و فارغ التحصیل کارشناسی رشته ارتباطات از دانشگاه تهران است. وی در کنار نقد آثار ادبی مقالاتی در خصوص وضعیت دانشجویان و زنان و تبعیض‌های ساختاری و چندلایه علیه کارگران، زنان و سایر قشرهای به حاشیه رانده شده جامعه می‌نوشت. شماری از مقالات او در نشریه دانشجویی منتشر شده است.

@ettehad

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

«مقالات و دیدگاه های مندرج در سایت شورای مدیریت گذار نظر نویسندگان آن است. شورای مدیریت گذار دیدگاه ها و مواضع خود را از طریق اعلامیه ها و اسناد خود منتشر می کند.»