درباره تبلیغات عوامل اینترنتی هر دو جناح علیه کارگران هفت تپه

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

تجهیزات دست دهم خریداری شده توسط اسدبیگی ها که بابتش هم هزاران برابر ارز به جیب زده اند یکی یکی زه میزند و حباب میشود و به هوا میرود. شریعتی استاندار رشوه خوار خوزستان شخصا ضمانت و تایید کرده و اسدبیگی با اعتبار هفت تپه ارز دریافت کرده اما آن را در بازار آزاد فروخته و به جیب زده. چقدر؟ دو میلیارد دلار!

کمتر از پنجاه هزار دلار ماشین قراضه خریدن کردن اما چقدر فاکتور کردن؟ دو میلیارد دلار! یعنی چهل هزار برابر این مبلغ که باش ماشین آلات قراضه خریدن دلار به جیب زدن و اختلاس کردن. یعنی حتی اگر این ماشین قراضه ها، نو بود باز هم چهل هزار برابرش رو دزدیدن. همش هم با اعتبار شرکت ما.

مبلغی که اختلاس کردن برابر با مبلغ لازم برای ایجاد یک میلیون شغل یعنی برای جمعیت چهار تا پنج میلیون نفری است. یعنی مبلغ اختلاس اسدبیگی ها برابر با پولی است که میتونه کل استان خوزستان رو شاغل کنه! با حمایت استاندار خوزستان مبلغی که میشه کل استان رو کار و شغل و معاش داد اختلاس شده !

از طرفی برخی از عوامل اسدبیگی از هر دو جناح ریختن وسط که میگن هر مسئولی از اختلاس و فساد در هفت تپه حرف بزنه یعنی سیاسی کاری میکنه! زبل های طرفدار دزدی و اختلاس! فرقی هم نداره اینها هم طرفداران روحانی و جهانگیری و اصلاح طلب هستن هم از جناح مقابل. برای اینکه مسئولین جناح خودشون رو خدا نشون بدن میگن هفت تپه آروم شده! کارگران هفت تپه خودکشی میکنن برابر با هشتاد سال دستمزد ما اختلاس شده. برابر با ثروتی که کل خوزستان رو مشغول به کار میکنه.

شماها مشتی آدم شکم سیر هستید که در سفره انقلاب مشغول چرا هستید!
درد هفت تپه و شوش و خوزستان رو نمیفهمید!

خلع ید کردن اسدبیگی کمترین کاری بوده که قوه قضاییه باید انجام میداد. با حضور بخش خصوصی برای همیشه هفت تپه و خوزستان با تنش سر و کار خواهد داشت. کل ثروت شرکت رو به جیب زدن. کل شرکت و منطقه و کشت و کارخانه رو نابود کردن. از دوازده هزار هکتار در حد هیچی کشت کردن. تولید شکر سفید صفر شده شرکت رو تبدیل کردن به بنگاه اجاره و زمین اجاره میدن. به جای هفت هزار کارگر که باید استخدام بشه میگن هزار و پانصد تا فقط نگه میدارن…

چهل هزار برابر ماشین آلات دست دوم و قراضه ای که وارد کردن که هر روز یکیش میترکه ارز اختلاس کردن! چهل هزار برابر!
درباره کدام چرخ تولید و آرامش در هفت تپه حرف میزنید بی شرف ها ؟
ما در شرایط جنگی و فقر زندگی میکنیم ولی یک عده زبل امنیتی و نیمه امنیتی نشستن تو تهران میگن هفت تپه حالش خوبه.

پیام همکار
کانال تلگرامی کارگران مستقل هفت تپه

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram