نفوذی ها را در میان تندروهای به ظاهر طرفدار نظام جستجو کنید نه منتقدان دلسوز، سید احمد شمس

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

امروز امثال ایلی کوهین را بایستی در مجلس انقلابی و هم چنین در میان دلواپسانی جستجو کرد که رگ گردن آن ها متورم شده و مطالبی آتشین بر علیه آمریکا و اسرائیل و برخی کشورهای متخاصم بر زبان یا قلم جاری می کنند.

 

سید احمد شمس

چند روزی است که توییتی از سعید مالکی تحت عنوان “این مرد را می شناسید؟” ، همراه با تصویری از یک فرد به دار آویخته شده که با پارچه ای سفید بدنش پوشانیده شده است در فضای مجازی منتشر گردیده است.

جملاتی عربی بر آن پارچه سفید نوشته شده اما چیز زیادی از آن نوشته ها مشخص نیست ، گویا حاوی طوماری از خیانت های این شخص به آرمان های سوریه است ، اما آن چه که از برخی از قسمت های قابل خواندن این نوشته می توان فهمید ، تاریخ اعدام این فرد است که گویا در در تاریخ ۲۷ ماه پنجم میلادی یعنی ماه مه در سال ۱۹۶۵ یعنی ۵۵ سال پیش اتفاق افتاده است.

سعید مالکی در توضیح این عکس می نویسد : نام او إیلی کوهین بود. اما در سوریه او را کامل امین می‌شناختند! مردی تندرو و مخالف اسرائیل! اما در اصل مأمور مخفی اسرائیل که تا یک قدمی نخست‌وزیری سوریه رفت. در مجلس ملی سوریه فریاد می‌زد و اسرائیل را به هزار کار کرده و نکرده متهم می‌کرد، اما شب‌ها در خانه، برای اسرائیل اطلاعات بسیار سودمندی را ارسال می‌کرد. دستورالعمل از تل‌آویو می‌رسید و آن فقط یک چیز بود: شلوغ کن و وانمود کن دشمن قسم خورده اسرائیل هستی!

دو چیز، او را گرفتار کرد: ۱ _ شنود تصادفی پیام‌هایش به اسرائیل ، ۲ _ اینکه هرچه می‌گفت و می‌خواست، در نهایت، به سود اسرائیل بود.در واقع هنر این مرد آن بود که خواسته‌های اسرائیل را به بهترین شکل، در قالبی ضد اسرائیلی بیان می‌کرد و در راستای تحقق آن می‌کوشید.خوب فکر کنید! چند نفر ایلی‌کوهین در میان ما وجود دارد؟!

به واقع امزوه هم این قدر از این ایلی کوهین های پیشانی پینه بسته و تسبیح به دست وسینه چاک ولایت در مملکت داریم و متاسفانه در ارزیابی ها هم فقط به این ظواهر توجه می کنند اما نمی دانند اینها خائن هستن نه خادم. امروز امثال ایلی کوهین را بایستی در مجلس انقلابی و هم چنین در میان دلواپسانی جستجو کرد که رگ گردن آن ها متورم شده و مطالبی آتشین بر علیه آمریکا و اسرائیل و برخی کشورهای متخاصم بر زبان یا قلم جاری می کنند.

امثال مصطفی تاجزاده ، عیسی سحرخیز ، احمد زیدآبادی ، نرگس محمدی ، شارمین میمندی نژاد و … نفوذی نیستند بلکه منتقدان دلسوزی هستند که از سر درد سخنانی می گویند که شاید به مزاج حاکمان خوش نیاید اما به واقع بیان دردهای واقعی جامعه و مردم و در حقیقت مشکلات اصلی فراروی حاکمیت کشور است که با روش حذفی از آن ها بعضا تعبیر ناصواب به ارتباط با بیگانگان شده و سعی در سرکوب و شنیده نشدن آن ها وجود دارد ، تا اتفاقا نفوذی ها زودتر به اهداف خود برسند و مشکلات کشور به وضعیتی بغرنج و پیچیده و لاینحل تبدیل شود.

ایلی کوهین های وطنی را نه در این افراد بلکه بایستی در تندروهایی جستجو کرد که این روزها مشخص شده که مواضع آن ها با دلواپسان آمریکایی و اسرائیلی دقیقا همسو بوده و در یک راستا تعریف می شود.یادتان هست که اسرائیل تا چه حد از سخنان احمدی نژاد بر علیه خود سود و بهره جست و کنفرانس های برپا شده توسط او همفکرانش در تهران با هزینه های گزاف میلیاردی و سخنان آتشین او بر علیه اسرائیل موجب اجماع جهانی بر علیه ایران و صدور قطع نامه سازمان ملل ضد کشورمان شد؟! ، با سخنان او اسرائیل از انزوای بین المللی خارج شد و از نتایج آن ، پیمان های دوستی است که یکی پس از دیگری با کشورهای عربی امضا می کند و تا بیخ گوش ایران و در دل همسایگانمان نفوذ کرده است ، بی جهت نبود که برخی از سربازان اسرائیلی تصویر احمدی نژاد را به عنوان فرد محبوب خود که موجب مظلوم نمایی اسرائیل و بازگشت آن به عرصه بین المللی شده بود ، بر تیشرت های خود حک می کردند.

سیستم امنیتی آیا پس از این همه ادله و براهین آشکار و واضح باز هم دنبال پرتقال فروش می گردد ؟! ، آیندگان به شما خواهند خندید ، کمی هوشیارتر شوید و کمی بیشتر چشمانتان را باز کنید.آیا ترور محسن فخری زاده و تصویب طرح ضد برجامی مجلس انقلابی ! نمی توانند سرنخ های ماجرا و جلوه هایی از پروژه نفوذ آن هم در میان تندروها و به ظاهر خودی باشند؟! ، و آیا این قرائن روشن نمی تواند شما را از خواب غفلت بیدار کند ؟!و به جای پرداختن به پروژه نفوذ در میان فعالان سیاسی اجتماعی مدنی و محیط زیستی ، کمی هم این پروژه را در میان ایلی کوهین های وطنی و پیشانی پینه بسته و تسبیح به دست و سینه چاک ولایت دنبال کنید.همان هایی که اتفاقا دنبال از صحنه به در کردن و فراری دادن و دشمن جلوه دادن منتقدانی هستند که در اصل دلسوز میهن هستند نه دشمن و نفوذی!

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

«مقالات و دیدگاه های مندرج در سایت شورای مدیریت گذار نظر نویسندگان آن است. شورای مدیریت گذار دیدگاه ها و مواضع خود را از طریق اعلامیه ها و اسناد خود منتشر می کند.»