نگاهی به رفتار دوگانه نسبت به واکسن کرونا

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

قالیباف: «ممنوعیت ارسال واکسن برای اسرا و زندانیان فلسطینی وجدان هر انسانی را به درد می‌آورد!»

رییس مجلس شورای اسلامی ایجاد ممنوعیت و تحریم ارسال واکسن برای اسرا و زندانیان فلسطینی را از سوی صهیونیست‌ها را محکوم کرد.

محمد باقر قالیباف در نشست مجازی روسای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین اظهار کرد: «اینکه صهیونیست‌های اشغالگر و تروریست در شرایط بحرانی ناشی از شیوع ویروس کووید ۱۹، ارسال واکسن برای اسرا و زندانیان فلسطینی را ممنوع و تحریم می­‌کنند، فاجعه­ مضاعفی است که وجدان هر انسانی را با هر دین، مذهب و آئینی به درد می‌آورد.» ایسنا

عجبا!

این همان واکسن‌هایی نیست که ۲۰۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای خواستار ممنوعیت ورودشان به کشور شدند، زیرا هم سرطان‌زاست و هم عقیم می‌کند؟

این همان واکسن‌هایی نیست که هیچ متخصص عاقلی تجویزشان نمی‌کند زیرا در بدن GPS کار می‌گذارند تا کنترل ما را در دست خودشان بگیرند؟

و این همان واکسن‌هایی نیست که ابهامات جدی در سیر تاییدشان وجود دارد و بهترین فرصت برای انتقام امریکا، انگلیس و فرانسه از ژن ایرانی است و کشور‌های منطقه که تزریق‌شان را شروع کرده‌اند، مزدور و جیره‌خوار آمریکا هستند؟

پزشکان گیل

@PersianPolitics

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

«مقالات و دیدگاه های مندرج در سایت شورای مدیریت گذار نظر نویسندگان آن است. شورای مدیریت گذار دیدگاه ها و مواضع خود را از طریق اعلامیه ها و اسناد خود منتشر می کند.»