بیانیه‌ی مشترک علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا برای انتخابات فدراسیون فوتبال

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

در قسمتی از این بیانیه آمده است:

معتقدیم این فوتبال باید عاری از فساد و کاملا پاک و شفاف باشد. فوتبال برای ما و خیلی از پیشکسوتان خط قرمز است، پس نباید قربانی زدوبندهای ناسالم شود.

جايی برای ارايه گزارش دروغين وجود ندارد و نمی‌توان با آمار نادرست باشگاه‌هايمان را به سازمان داخلی و خارجی درآمدزا معرفی كنيم، در حالی كه اين فوتبال چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی كاملا ورشكسته است.

در اين برنامه استراتژيک (راهبردی) توسعه فوتبال از پايه تا رده‌های بالا در اولويت قرار دارد، به مسايل فوتبال بانوان ريشه‌ای توجه شده و برای داوران مصونيت و استقلال بيشتری در نظر گرفته شده است.

پاکسازی فوتبال صرفاً يک شعار نيست بلكه برای ما يک هدف است، چون معتقدیم سرانجامِ زدوبندهای نادرست ختم می‌شود به قراداد ننگين با ويلموتس، شعار و عوام فريبی به استفاده از VAR و سواستفاده از احساسات هواداران، هديه دادن پست‌های مختلف به دوستان، وضعيت مبهم و دردآور فوتبال بانوان، مشكلات فراوان ورزشگاه‌ها، بدهی‌های كلان.

امتداد

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

«مقالات و دیدگاه های مندرج در سایت شورای مدیریت گذار نظر نویسندگان آن است. شورای مدیریت گذار دیدگاه ها و مواضع خود را از طریق اعلامیه ها و اسناد خود منتشر می کند.»