جنايت عليه بشريت، كشتار عمومى مردم ايران به‌دست على خامنه‌اى! یزدان شهدایی

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

حكومت اسلامى، حكومت “جهل مقدس ” است. حكومتى كه به علم و دستاوردهاى آن باورى ندارد و آخوندهايش بسان دوره امير كبير مردم را از زدن واكسن برحذر می‌دارند و به طب اسلامى حواله می‌دهند!

 

یزدان شهدایی

روز جمعه، ١٩ دی‌ماه رهبر متوهم حكومت اسلامى در سخنانى كه از صدا و سيماى حكومتى پخش شد، با صراحت خريد و ورود هر نوع واکسن آمریکایی٬ انگلیسی و فرانسوی را ممنوع اعلام كرد!

با اين‌كار آقاى خامنه‌اى عملا جان بيش از ٨٠ ميليون ايرانى را قربانى تصورات ماليخولياىى و جنون دشمن پندارى خود مى‌كند و آنها را روانه مرگ مى‌سازد.

حكومت اسلامى از ابتداى ورود ويروس كرونا به ايران با امنيتى كردن اين موضوع به‌خاطر مصالح نظام، عملا در شيوع و ابتلاى مردم ايران به ويروس كويد ١٩ دست داشته است.

از همان ابتدا تا كنون اين نگاه امنيتى به‌خاطر سرپوش گذاشتن بر واقعيات موجود، از يک‌طرف با طراحى سناريوهاى بى سر و ته و جعلى تلاش كرده است ناتوانى حكومت اسلامى براى مديريت و مهار بيمارى را انكار كند و سرپوش بگذارد واز طرف ديگر جهان غرب و آمريكا را مقصر و عامل بى كفايتى نظام معرفى كند.

در طول يكسال گذشته مردم ايران نه تنها در مقابله با اين بيمارى به امان خدا رها شدند، بلكه به‌خاطر دشمن پندارى و ستيز اين نظام متحجر با غرب، آنها را از هر گونه كمک اين دولت‌ها نيز محروم كرده‌اند. دولت بى‌كفايت روحانى در كمال وقاحت با شعار “جان در مقابل نان” آب پاكى روى دست مردم كشور ريخت و از وظيفه دولت در مقابل مردم مثل آب خوردن، سلب مسئوليت كرد، در صورتی‌كه در همان زمان و در مقابل چشم مردم ايران شش تريلى تجهيزات پزشكى براى كمک به مردم مسلمان عراق ارسال شدند.

الان كه جهان متمدن با تكيه بر دانش موفق شده واكسن مبارزه با كوييد ١٩ را توليد كند و برنامه تزريق در همه كشورها شروع شده است، حكومت اسلامى و آقاى خامنه‌اى در مقابل يک چالش بزرگ قرار گرفته‌اند. رهبر نظام دستش رو شده، واكسن هم ندارند و به همين خاطر شيادانه در مقابل چشم جهانيان مى‌گويد كه به اين واكسن‌هاى غربى اعتماد ندارد و ورود آنها را مممنوع اعلام مى‌كند. واقعيت چيست؟

آقاى على مطهرى نايب رييس پيشين مجلس برملا كردند كه دولت ايران به‌علت عدم امضاى قرارداد جهانى مبارزه با پول‌شويي(FATF) نتوانست در خريد واكسن از سبد”كواكس “كه سازمان بهداشت جهانى آماده كرده بود، شركت كند! ايشان شوراى امنيت ملى را به‌علت معلق كردن اين لايحه مقصر اعلام مى‌كند و خواستار پاسخگويی مى‌شود. بنابراين حكومت اسلامى نه مى‌تواند و نه مى‌خواهد واكسنى با استاندار جهانى را خريدارى كند.

“شركت دارويی بركت” كه زير مجموعه ستاد اجرايی امام است، عهده‌دار تهيه واكسن در ايران شده است. واكسن چينى(سينواک) با واكنش‌ها و عوارض خطرناكى كه داشته مورد تاييد بهداشت جهانى قرار نگرفته است و واكسن روسى “اسپوتنيك” نيز كه فقط در داخل روسيه توليد و مصرف می‌شود، براى بهداشت جهانى شناخته شده نيست. در نتيجه “شركت دارویی بركت”رفته است سراغ كوبايی‌ها و مى‌خواهد با آنها واكسن كروناى ضدغربى و مورد تاييد علماى اسلام توليد كند. بايد منتظر بود كه باندهاى مافيايی نظام از اين رهگذر چقدر گيرشان خواهد آمد؟

صرف نظر از اينكه اين واكسن كوبايی با استانداردهاى جهانى همراه خواهد بود يانه، موضوع زمان است. اين محصول كوبايی-اسلامى هنوز در مراحل پيشا بالینى است و حداقل تا چند ماه ديگر طول مى‌کشد كه آماده شود. گناه مردم چيست در حالی‌كه كشور ما به گفته متخصصين به فاز چهارم كرونا نزدیک مى‌شود، بايد از تزريق واكسن معتبر جهانى محروم گردند! كى اين حق را به على خامنه‌اى تفويض كرده كه در مورد جان ميليون‌ها شهروند ايرانى تصميم بگيرد؟

زهره الهیان نماینده اصول‌گرا و عضو امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم در نامه‌ای به رییس جمهور از واردات واکسن فایزر انتقاد کرد و هدف آن‌را تزریق “نانو بوردها”به بدن ایرانی‌ها برای مقاصد غير انسانی دانست! خانم الهيان نيز مثل رهبر ماليخوليايی حكومت اسلامى، علم و دانش را هم در مقوله امنيتى مى‌بينند. لابد از نظر ايشان علم و دانش روسى٬ چينى و كوبايی از اين ديد امنيتى معاف هستند و به معارف اسلامى نزديک مى‌باشند.

واقعيت نشان می‌دهد كه سلامت و جان مردم ايران هيچ وقت اولويت حكومت اسلامى و رهبر خود خوانده آن نبوده است و نخواهد بود!

حكومت اسلامى، حكومت “جهل مقدس ” است. حكومتى كه به علم و دستاوردهاى آن باورى ندارد و آخوندهايش بسان دوره امير كبير مردم را از زدن واكسن برحذر می‌دارند تا جن وارد خودشان نشود و به طب اسلامى حواله می‌دهند!

على خامنه‌اى نمى‌تواند براى سرنوشت و حيات يک ملت تصميم بگيرد. جنون قدرت اين آقايان جايی براى مماشات نگذاشته است، كارى بايد كرد، كارى كارستان.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram